„Mit tehetünk egészségünkért?”
A közelmúltban megalakult perecesi Életmód Klub soron következő foglalkozását, – melynek témája: Az egészséges életmód nyolc alapelve, – 2010. december 14-én 17, 30 órától tartja a Közösségi Házban.
A Bányász Kulturális Egyesület szervezésében orvosok, életmód tanácsadók, természetgyógyászok ismertetik meg az érdeklődőket a hagyományos egészségügyi ellátás mellett többek között a különféle alternatív egészségmegőrző technikákkal és kiegészítő gyógymódokkal, hasznos tanácsokkal segítik, hogyan tudjunk harmóniában élni önmagunkkal és környezetünkkel
